Titles you rated
Break OutRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
ClickRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 3.0
Flying GiantsRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 4.0
ScoutRated ★ 4.0
Rocky BalboaRated ★ 3.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 3.0