Titles you rated
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Addicted To MysteryRated ★ 3.0
The GuardianRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
The X-FilesRated ★ 5.0- MacGyverRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0- 黄金の豚 -会計検査庁 特別調査課-Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
ElementaryRated ★ 3.5
Lunch QueenRated ★ 4.0- Bayside Shakedown THE LAST TV Salaryman Keiji to Saigo no NanjikenRated ★ 4.0
HERO2014Rated ★ 3.0
Galileo XXRated ★ 4.0
NCISRated ★ 2.0
GalileoRated ★ 3.5
Galileo ZeroRated ★ 4.0
HERORated ★ 4.0