Movies
Ratings
321
American SniperRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 3.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
The RookieRated ★ 1.0
Bad BoysRated ★ 1.0
Dog Day AfternoonRated ★ 1.0
ErosRated ★ 1.0
The Purple Rose of CairoRated ★ 1.0
My Name Is KhanRated ★ 1.0
Special ForcesRated ★ 1.0
Mona Lisa SmileRated ★ 1.0
Remember the TitansRated ★ 4.0
InnerspaceRated ★ 5.0
The StingRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.0
Rear WindowRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0