Titles you rated
Love Live! Sunshine!!Rated ★ 2.5- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 3.0
- Uchi no SanshimaiRated ★ 4.5
- UsavichRated ★ 3.5
Case ClosedRated ★ 5.0- GintamaRated ★ 5.0
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0
Good Day for Gag Manga 3Rated ★ 3.0
Good Day for Gag Manga PlusRated ★ 3.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 3.0
Saving My Stupid YouthRated ★ 1.0
Emergency Room 24 HoursRated ★ 2.0
Emergency Room 24 HoursRated ★ 2.0
Emergency Room 24 HoursRated ★ 2.0
Unsolved CasesRated ★ 3.0
QuartetRated ★ 3.0
Emergency Room 24 HoursRated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 3.0
- Bloody Monday Season 2Rated ★ 2.0