Movies
Ratings
643
BrokerRated ★ 4.0
Bullet TrainRated ★ 2.5
Black AdamRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 3.0
BabeRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 2.5
Primal FearRated ★ 4.0
伊藤くん A to ERated ★ 1.5
The Forest of Wool and SteelRated ★ 3.5
Lost and FoundRated ★ 2.5
The Town of HeadcountsRated ★ 3.5
Drowning LoveRated ★ 2.5
AI CollapseRated ★ 3.0
Silent TokyoRated ★ 2.0
Hold Me BackRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Where I BelongRated ★ 4.0- HiGH&LOW: The Red RainRated ★ 3.0