Titles you rated
おっさんずラブ-in the sky-Rated ★ 3.5
Through Their EyesRated ★ 3.5- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 3.0
- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 3.5
Detective YugamiRated ★ 3.5- 정의의 아군Rated ★ 3.0
Dr. RintarōRated ★ 3.0
Princess JellyfishRated ★ 3.5
Residential ComplexRated ★ 3.5- The Glorious Team BatistaRated ★ 2.5
The Beautiful NeighborRated ★ 3.0
Ossan's LoveRated ★ 3.5
Bitter BloodRated ★ 3.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 4.0
The Confidence Man JPRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 3.5
24Rated ★ 2.0
Strawberry Night: After the Invisible RainRated ★ 4.0
It's All About the LooksRated ★ 3.0
My Dangerous WifeRated ★ 3.0