Titles you rated
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.5
American BeautyRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.5
La La LandRated ★ 4.0
The Sweetest ThingRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
There's Something About MaryRated ★ 3.0
24: RedemptionRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0