Series
Ratings
27
Scum's WishRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.0- 監獄学園-プリズンスクール-Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.5
BerserkRated ★ 3.0- 유희왕 1기Rated ★ 2.5
NARUTORated ★ 4.0- K-ON!Rated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Case ClosedRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0- ドラえもんRated ★ 4.0
The Family GameRated ★ 4.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.0
- 가족사냥Rated ★ 4.0
The Story of Yamada TaroRated ★ 3.0
I'm Taking the Day OffRated ★ 2.5
Heartbroken ChocolatierRated ★ 3.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 3.5