Titles you rated
- Shitamachi RocketRated ★ 4.0
- La periode bleueRated ★ 3.5
Perfect WomanRated ★ 4.0- H2 너와 있던 날들Rated ★ 3.5
- Leave It to the NursesRated ★ 3.0
BOSSRated ★ 3.5
HERORated ★ 3.0- Genesis of Aquarion OVARated ★ 3.5
- Kiteretsu DaihyakkaRated ★ 4.0
- まんが日本昔ば なしRated ★ 3.0
- ZoidsRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam 0083: Stardust MemoryRated ★ 4.0- TOM AND JERRYRated ★ 4.5
Bleach: The SubstituteRated ★ 3.0
Bleach: The BountRated ★ 3.0
Dr. SlumpRated ★ 4.0- Dr. Slump: Arale-chanRated ★ 4.0
- Furuhata Ninzaburo FinalRated ★ 5.0
- Furuhata Ninzaburo SP The Spanish Embassy MurderRated ★ 4.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0