Titles you rated
City Hunter Season 1Rated ★ 4.0
City Hunter Season 3Rated ★ 4.0
City Hunter Season 2Rated ★ 4.0- BakumanRated ★ 5.0
- BakumanRated ★ 5.0
One Piece "3D2Y": Overcome Ace's Death! Luffy's Vow to his FriendsRated ★ 5.0- BakumanRated ★ 5.0
One Piece: Episode of Luffy - Hand Island AdventureRated ★ 4.0- ワンピース エピソード オブ ナミ 航海士の涙と仲間の絆Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 4.0- ドラえもんRated ★ 4.0
- TOM AND JERRYRated ★ 4.0
OishinboRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 5.0
HagetakaRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0