Titles you rated
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 3.5
Secret WindowRated ★ 4.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
Cowboys & AliensRated ★ 2.0
DaylightRated ★ 0.5- D-WarRated ★ 0.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
UnfriendedRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
Gurren Lagann the Movie: The Lights in the Sky Are StarsRated ★ 4.5
Gurren Lagann the Movie: Childhood's EndRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Matchstick MenRated ★ 4.5
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 4.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0- Haiyore Nyaruko-san! FRated ★ 3.5