Titles you rated
Blue ExorcistRated ★ 2.5- Tarzan2Rated ★ 2.5
Monster Hunter Stories: Ride OnRated ★ 2.5
Kamen Rider GaimRated ★ 3.5
3000 Leagues in Search of MotherRated ★ 4.5- God EaterRated ★ 5.0
BLACK★ROCK SHOOTERRated ★ 3.5- TOM AND JERRYRated ★ 5.0
- Popeye the SailorRated ★ 4.0
Midori no MakibaōRated ★ 4.0
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 5.0
Sound of the SkyRated ★ 5.0
Sengoku BasaraRated ★ 3.0
JoshirakuRated ★ 3.5
Inazuma Eleven Season 1Rated ★ 0.5
Major Season 1Rated ★ 5.0
Paranoia AgentRated ★ 5.0- BTOOOM!Rated ★ 3.0
High School of the DeadRated ★ 4.0
Deadman WonderlandRated ★ 4.0