Movies
Ratings
30
Red CliffRated ★ 5.0
SaltRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
CrankRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
Tears of the SunRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
FelonRated ★ 5.0
ClickRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 4.0