Movies
Ratings
279
ArrivalRated ★ 5.0
Good KillRated ★ 4.5
2012Rated ★ 3.5
ChangelingRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
Hollow ManRated ★ 2.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
UlyssesRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0
PaulRated ★ 4.0
Super 8Rated ★ 3.5
Deepwater HorizonRated ★ 3.0
The VillageRated ★ 3.0
City of GodRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
OutrageRated ★ 3.5
Finding NeverlandRated ★ 3.0