Titles you rated
The X-FilesRated ★ 5.0
The X-FilesRated ★ 5.0
The X-FilesRated ★ 5.0
The X-FilesRated ★ 5.0
The X-FilesRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 3.5
Big Windup!Rated ★ 4.0- Black ButlerRated ★ 3.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.0- Kiteretsu DaihyakkaRated ★ 4.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 3.0- まんが日本昔ばなしRated ★ 4.0
Mushi-ShiRated ★ 1.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 3.0
Dragon Ball GTRated ★ 1.0
Dragon Ball ZRated ★ 0.5
Hell Girl: Three VesselsRated ★ 4.0
Hell Girl: Two MirrorsRated ★ 4.0