Movies
Ratings
21
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 5.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Spider-ManRated ★ 3.5
EnchantedRated ★ 2.0
Be With YouRated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0