Titles you rated
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 4.5
ClannadRated ★ 3.5- Black ButlerRated ★ 3.0
- Space BrothersRated ★ 2.5
- WORKING!!Rated ★ 2.5
Sword Art OnlineRated ★ 4.5
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 3.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5- Super Dimention Fortress MACROSSRated ★ 2.5
GateRated ★ 5.0
Non Non BiyoriRated ★ 4.5
Toradora!Rated ★ 0.5- GokusenRated ★ 2.5
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 3.0
HERORated ★ 2.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 2.5