Titles you rated
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.0
12 StrongRated ★ 3.0
ZoeRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
The Princess and the FrogRated ★ 3.5
First ManRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
The CounselorRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.5
The Brand New TestamentRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
IORated ★ 3.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.0