Titles you rated
Journey to the Center of the EarthRated ★ 2.0
Lord of WarRated ★ 4.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 2.0
PietaRated ★ 5.0
HulkRated ★ 2.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Grave of the FirefliesRated ★ 1.0
House of WaxRated ★ 4.0
HitmanRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 3.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
Bloody TieRated ★ 4.0
Just FriendsRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
MossRated ★ 5.0
Open CityRated ★ 3.0
MoonRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0