Titles you rated
HitmanRated ★ 5.0
FelonRated ★ 5.0
MossRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 5.0
The DepartedRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
Van HelsingRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
SaltRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
The Divine WeaponRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
The MistRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0