Series
Ratings
59
StandbyRated ★ 4.0
Hooray for LoveRated ★ 3.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 4.0
Ugly AlertRated ★ 4.5
The Goddess of FireRated ★ 4.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 4.5- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 4.5
Me too, Flower!Rated ★ 4.0
I Do, I DoRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 5.0
Pots of GoldRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Let's EatRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.5
Attic CatRated ★ 5.0
Missing YouRated ★ 4.0