Movies
Ratings
259
Diary of a ChambermaidRated ★ 2.5
MinionsRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.0
PocahontasRated ★ 4.0
FrankRated ★ 4.0
Four MinutesRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
August RushRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 3.5
Corpse BrideRated ★ 3.5
CasperRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0