Titles you rated
WickedRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
FlowRated ★ 4.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
MoneyballRated ★ 4.0
NapoleonRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
MidwayRated ★ 3.5
The Taste of ThingsRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 4.0
BabeRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5