Titles you rated
The Vision of EscaflownrRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.5
Moon KnightRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 3.5
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0