Titles you rated
Steven UniverseRated ★ 5.0
Ms. HammurabiRated ★ 3.5
Radiant OfficeRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 5.0
Lucky RomanceRated ★ 0.5
Splash Splash LoveRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 0.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 1.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0