Titles you rated
Good ManRated ★ 3.5
TwelveRated ★ 3.5
The Confidence Man KRRated ★ 3.5
As You Stood ByRated ★ 4.5
Hyper KnifeRated ★ 3.5
Eun-soo's Good DayRated ★ 4.0
The Murky StreamRated ★ 4.0
Queen MantisRated ★ 4.0
TempestRated ★ 3.5
Beyond the BarRated ★ 4.0
ONE: High School HeroesRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 4.5
Inuyashiki: Last HeroRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
S LineRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 4.5
Doctor SlumpRated ★ 2.5
My DearestRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 2.5
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 4.0