Movies
Ratings
155
Rough PlayRated ★ 3.0
ActressesRated ★ 2.5- WishRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 3.0
High School MusicalRated ★ 3.5
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Heart is...Rated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5