Movies
Ratings
37
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
SawRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0