Titles you rated
ShrekRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 3.0
Django UnchainedRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 2.5
The IslandRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
Bad BoysRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0