Series
Ratings
63- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Russian DollRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 5.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.5
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 4.0
Tattoo RedoRated ★ 5.0
Beastars Season 1Rated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 3.0
BondingRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5