Series
Ratings
89- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.0
- Doctor-X: Surgeon Michiko DaimonRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
Edomae no ShunRated ★ 5.0- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 5.0
Yowamushi Pedal: Glory LineRated ★ 2.5- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0- 원피스 5기Rated ★ 5.0
- 원피스 4기Rated ★ 5.0
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 1.0
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 0.5