Movies
Ratings
272
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
The Quintessential Quintuplets MovieRated ★ 2.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
Kaguya-sama: Love Is War -The First Kiss That Never Ends-Rated ★ 3.5
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
Asteroid CityRated ★ 2.5
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
The Cat ReturnsRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0