Series
Ratings
133
Legal HighRated ★ 4.0
The DaysRated ★ 2.0
The Amazing World of Gumball Season 2Rated ★ 4.0
TriggerRated ★ 0.5
AmachanRated ★ 5.0
Koisenu FutariRated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday? Season 2Rated ★ 4.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
She Knows EverythingRated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Copycat KillerRated ★ 3.5
The Victims' Game Season 1Rated ★ 3.0
What Did You Eat Yesterday? 2020 SpecialRated ★ 4.0- We're Millennials. Got a problem? SPRated ★ 2.5
A Suffocatingly Lonely DeathRated ★ 3.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
What Did You Eat Yesterday?Rated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
BORDERRated ★ 3.5