Movies
Ratings
116
Our TimesRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
The Ugly TruthRated ★ 0.5
ShaftRated ★ 4.0
Murder MysteryRated ★ 2.5
Mean GirlsRated ★ 1.0
Two Weeks NoticeRated ★ 1.5
Sydney WhiteRated ★ 1.5
The Break-UpRated ★ 1.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 1.5
The Perfect DateRated ★ 2.5
No Strings AttachedRated ★ 3.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 1.5
She's the ManRated ★ 3.0
One DayRated ★ 2.5