Titles you rated
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
BigRated ★ 0.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 0.5
Mad DogRated ★ 0.5
Save MeRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.0
While You Were SleepingRated ★ 2.5
Chief KimRated ★ 4.0
Avengers Social ClubRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 5.0
The K2Rated ★ 2.0
LIFERated ★ 1.5
Ms. HammurabiRated ★ 2.5
HealerRated ★ 4.0