Series
Ratings
46
HeroesRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.0
SupernaturalRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
My Love Eun DongRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
CSI: NYRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.5