Movies
Ratings
85
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
AlliedRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 1.0
Our PresidentRated ★ 3.5