Titles you rated
Public EnemiesRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
Goal II: Living the DreamRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
Cinderella ManRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 2.0
Before MidnightRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
MementoRated ★ 3.0
Kick OffRated ★ 4.0
The Wind RisesRated ★ 4.0