Series
Ratings
105
Generation KillRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 2.0
Tomorrow VictoryRated ★ 3.0- RenegadeRated ★ 4.0
Shotgun MarriageRated ★ 4.0
Terminator: The Sarah Connor ChroniclesRated ★ 4.0
Terminator: The Sarah Connor ChroniclesRated ★ 4.5- Men of the Bath HouseRated ★ 3.0
It's Always Sunny in PhiladelphiaRated ★ 4.5
The Joseon GunmanRated ★ 1.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 1.5
5th RepublicRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
SandglassRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 3.0
KAIST Season 1Rated ★ 3.0
Love in Your BosomRated ★ 3.5