Titles you rated
My Love Story!!Rated ★ 5.0
SpongeBob SquarePantsRated ★ 3.0
My Little TelevisionRated ★ 3.0- 녹색전차 해모수Rated ★ 3.0
- Bomberman B-Daman Bakugaiden VictoryRated ★ 1.5
- Bomberman B-Daman BakugaidenRated ★ 1.5
- Nekketsu Saikyo GosaurerRated ★ 2.5
The New Adventures of Kimba The White LionRated ★ 1.0- Fighting FoodonsRated ★ 1.0
- 레카Rated ★ 1.0
- Saiyuki ReloadRated ★ 4.0
- Squid Girl!Rated ★ 1.5
- Duchiwa PpukkuRated ★ 1.0
Shaman KingRated ★ 4.5- 탱구와 울라숑Rated ★ 1.0
- VS Knight Ramune & 40 FireRated ★ 2.0
- Mama Loves the Poyopoyo-SaurusRated ★ 2.0
Lucky StarRated ★ 5.0- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 1.5
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 1.5