Titles you rated
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
BossRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
First CowRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 2.5
GladiatorRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Off TrackRated ★ 2.5
Happy as LazzaroRated ★ 4.0