Series
Ratings
97
AnnaRated ★ 4.0
The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
The Escape ArtistRated ★ 4.0
SuitsRated ★ 3.0
My Brilliant FriendRated ★ 3.5
The ChairRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 0.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.0