Titles you rated
Peppermint CandyRated ★ 3.5
The Hidden FaceRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 3.5
MementoRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.0
BurningRated ★ 5.0
Wonderful DaysRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 2.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 2.5
Annabelle Comes HomeRated ★ 3.0