Titles you rated
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Perhaps LoveRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
CollectorsRated ★ 1.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
C'est Si BonRated ★ 2.0
ExitRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0