Titles you rated
Black HouseRated ★ 3.0
Officer of the YearRated ★ 3.0
Forbidden QuestRated ★ 3.0
My Little BrideRated ★ 3.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
HolidayRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
SilencedRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 4.0