Titles you rated
The GuiltyRated ★ 2.5
The Perfect NeighborRated ★ 3.0
Aileen: Queen of the Serial KillersRated ★ 3.0
A Deadly American MarriageRated ★ 2.5
PawnRated ★ 1.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0
The Woman in Cabin 10Rated ★ 2.0
Abducted in Plain SightRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.5- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
If Anything Happens I Love YouRated ★ 2.5
Extremely Wicked, Shockingly Evil and VileRated ★ 2.5
DeliriumRated ★ 0.5
Green BookRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
The Good NurseRated ★ 3.0
Lost in the StarsRated ★ 2.5
Next SoheeRated ★ 4.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0