Series
Ratings
17
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 4.0
RevengeRated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
Kill la KillRated ★ 3.5
BakemonogatariRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 3.5
NARUTORated ★ 3.5
One PieceRated ★ 3.5
Hunter X HunterRated ★ 3.5- K-ON!Rated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0