Titles you rated
- 監獄学園-プリズンスクール-Rated ★ 4.0
One Piece "3D2Y": Overcome Ace's Death! Luffy's Vow to his FriendsRated ★ 5.0
One Piece: Episode of Luffy - Hand Island AdventureRated ★ 5.0- ワンピース エピソード オブ ナミ 航海士の涙と仲間の絆Rated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
NARUTORated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
One Piece Season 18: ZouRated ★ 5.0
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 5.0
Hunter X Hunter: G.I. FinalRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- Yu Yu HakushoRated ★ 5.0
One PieceRated ★ 5.0
One Piece Season 1: East BlueRated ★ 5.0- Death NoteRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0