Titles you rated
The ConcubineRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
SunnyRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 1.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Leap YearRated ★ 4.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
A Cinderella StoryRated ★ 3.0
Confessions of a ShopaholicRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 4.0
The Prince & MeRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
Just MarriedRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
Just My LuckRated ★ 5.0
Petty RomanceRated ★ 2.0