Titles you rated
Kingdom: Return of the Great GeneralRated ★ 2.5
Kingdom 3: The Flame of FateRated ★ 2.0
Kingdom 2Rated ★ 2.0
Driving MadeleineRated ★ 2.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
Drowning LoveRated ★ 2.5
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
MonsterRated ★ 3.5- ある夜、彼女は明け方を想うRated ★ 2.5
The End of the Pale HourRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 2.5
DolittleRated ★ 2.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.0
Jurassic World: DominionRated ★ 3.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 2.0
Violet Evergarden The MovieRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 1.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0